ETA Essenco ETA163490000 White, Aroma Diffuser
| All | |
| Brutokaal | 0.62 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | When the tank is depleted, which is also indicated by an audible alarm, the diffuser is automatically switched off. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 279.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Muud funktsioonid | For rooms up to 20 square meters. Runtime 8 hours. |
| Netokaal | 0.42 kg |
| Öötuli | Changing colour lighting |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 169.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer product family | Essenco |
| Producer product name | ETA163490000 |
| Tank capacity | 200 ml |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Aroma Diffuser |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta essenco eta163490000 white, aroma diffuser, eta163490000, eta, lohnamasinad




